Jump to content

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2. Sveiki draugai ir (ne)draugai

 3. Ankstesni
 4. Nu tai sveiki. Kas čia gero? ;D

 5. Daugiau apie mane:

  Mano vardas yra Evaldas (Efka) ar kitaip krakakadilas, darau youtube video youtube.com/Efka_Krakadilas. Man yra 16metų neužgreito ir 17. Esu iš Klaipėdos miesto Savivaldybės.

  Mėgstu žaisti sampą ir patirti grynąją jo nostalgiją, bei praleisti laiką su nuostabiais žmonėm. Esu linksmas, bet galiu būti ir piktas. Esu savotiškai charizmatiškas ir sampe būtent nemėgstu cheaterių. Pats necheatinu nebent amerikoniškuose serveriuose, bet man naudoju visiškai kitą sampo folderį, kad nesimaišytų normaliuose projektuose.

  Save galėčiau apibūdinti trijais žodžiais:

  Linksmas, valdingas ir griežtas.

 6. FH'

  Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
 1. Rodyti daugiau veiklos

Visos teisės saugomos © 2020 TSFG.lt
 • Svetainės atlikimas: malhska/mariusqw
 • ×
  ×
  • Create New...